21 wrzesień 2022

WIZJA ZERO, CZYLI AKCJA "ROAD SAFETY DAYS"

zdjęcie: WIZJA ZERO, CZYLI  AKCJA
fot. KPP w Białogardzie
W dniach od 16 - 22 września w czasie trwania Europejskiego Tygodnia Mobilności na terenie powiatu białogardzkiego w ramach akcji " ROAD SAFETY DAYS", czyli Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie wspólnie z WOPR Powiatu Białogardzkiego, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Białogardzie prowadzą działania profilaktyczne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
REKLAMA

Głównym celem akcji jest przede wszystkim realizacja założenia WIZJI ZERO, czyli dążenie do liczby zero wypadków drogowych oraz zero ofiar śmiertelnych w ruchu drogowym. W trakcie trwania akcji policjanci bezwzględnie reagują na wszelkie przejawy łamania przepisów ruchu drogowego. Na celowniku znajdują się kierujący nieprzestrzegający ograniczeń prędkości, a także kierujący którzy nieprawidłowo zachowują się wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego w rejonach przejść dla pieszych.

Apelujemy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że alkohol, pośpiech, brawura za kółkiem są częstą przyczyną wypadków drogowych.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Białogard
3.1°C
wschód słońca: 07:59
zachód słońca: 15:34
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Białogardzie