14 styczeń 2022

Na emeryturę odszedł Komendant Komisariatu Policji w Karlinie

zdjęcie: Na emeryturę odszedł Komendant Komisariatu Policji w Karlinie / fot. KPP w Białogardzie
fot. KPP w Białogardzie
14 stycznia 2022 roku, w sali odpraw białogardzkiej jednostki, odbyła się uroczystość pożegnania komendanta Komisariatu Policji w Karlinie. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza, przedstawiciele władz samorządowych na co dzień współpracujących z policją.
REKLAMA

Komendant Powiatowy Policji w Białogardzie nadkom. Robert Brzozowski wspólnie z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Białogadzie nadkom. Markiem Biełookim podziękowali asp. sztab. Markowi Michalskiemu za długoletnią, pełną poświęcenia służbę, życząc dobrego zdrowia i spokoju na zasłużonej emeryturze. Burmistrz Miasta Karlino Odchodzący komendant komisariatu w Karlinie podziękował za wspólną służbę podkreślił, że mimo wielu trudów praca w mundurze była zaszczytem i przyjemnością.

Aspirant sztabowy Marek Michalski na emeryturę odszedł po przepracowaniu ponad 30 lat.

Marek Michalski mundur założył w maju 1994 roku. Pracował na różnych stanowiskach służbowych. Przygodę z mundurem rozpoczął jako aplikant na Komisariacie Kolejowym Policji Warszawa Centralna. W lipcu 1997 roku pełnił służbę jako starszy policjant Drużyny Patrolowo-Interwencyjnej Wydziału Prewencji Komisariatu II Koszalin. Od 1997 służbę pełnił w Komisariacie Policji w Karlinie gdzie najpierw został starszym policjantem Zespołu Partolowo-Interwencyjnego a w 2000 roku objął stanowisko dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych.

Po przepracowaniu 7 lat został detektywem Zespołu Kryminalnego. W latach 2013-2017 objął stanowisko kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Białogardzie gdzie pełnił służbę do lipca 2017 roku po czym został Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego, a w styczniu 2021 roku został Naczelnikiem tegoż Wydziału. W marcu 2021 został Komendantem Komisariatu Policji w Karlinie, skąd odchodzi dziś na emeryturę. Przez wszystkie te lata służby dał się poznać jako funkcjonariusz, który sumiennie i z pełnym zaangażowaniem wywiązywał się z powierzanych mu obowiązków służbowych. Młodszym kolegom służył doświadczeniem, dobrą radą i pomocą.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Białogard
2.8°C
wschód słońca: 07:59
zachód słońca: 15:34
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Białogardzie